Rokietnica przy Trakcie Napoleońskim

Osiedle Ville Bonaparte zlokalizowane jest w Rokietnicy, przy ul. Trakt Napoleoński niedaleko centrum miejscowości, oraz zjazdu z trasy ekspresowej S11.

Dogodne położenie na uboczu zapewnia zatem spokój, ale z drugiej strony umożliwia szybki i wygodny dojazd do Poznania i okolic. Inwestycja oddalona jest tylko 5 km od granic Poznania i 18 km od jego centrum.

W niewielkiej odległości znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby wygodnie mieszkać. Szkoła, przedszkole oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa Rokietnicy jest w zasięgu krótkiego spaceru; dojście do stacji kolejowej zajmie Tobie tylko 10 minut.

Wybierz swoje nowe mieszkanie

Każdy ma swój pomysł na idealne mieszkanie i kryteria, którymi się kieruje przy jego wyborze. Lokalizacja, cena, czy funkcjonalny układ to tylko niektóre z nich.
Szukasz mieszkania dla pary czy raczej dla rodziny z dziećmi? Z wystawą północną, a może południową? Z unikalną antresolą czy bez?

Wybierz mieszkanie idealne dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz ustawne mieszkania o powierzchni od 41 do 53 m2. Część mieszkań posiada antresolę, którą możesz zagospodarować według swojego pomysłu. Wystarczy wskazać interesującą Cię kondygnację, a zaprezentowane zostaną dostępne rzuty mieszkań i pięter.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem handlowym, który udzieli wyczerpujących informacji.